نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: توروخدا بیان کمکم کنید من مریضم آیا؟

1430
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47695
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

توروخدا بیان کمکم کنید من مریضم آیا؟

سلام دوستان من یه دختر ۱۹ سالم از ۶ سالگی به یه چیزای عجیب علاقه داشتم مثلا به پوشک و خیس کردن به تنبیه و...

این حس ها تا همین الان همیشه همراهم بوده تو تصوراتم مثلا میبینم که پسری که پارتنرمه یا به اصطلاح همون ددی منو به خاطر کارای اشتباهم تنبیه کنه واسه کار خوبم تشویق کنه بغلم کنه نازم کنه تو بغلش گریه کنم آرومم کنه
    هر کس هرکس نه ها تا هر کی از را رسید دعوام کنه نه

من با این جور چیزا ارضا میشم و با این تصورات خودارضایی میکنم به خدا بارها سعی کردم خودمو جمع و جور کنم نشده

اینم بگم در ظاهر این حالات رو ندارما این احساسم درونیه یعنی پنهونش میکنم
    جوریه که مثلا اگه یه پسر جوون بهم بگه تنبیهت میکنم یهو قفل میکنه بدنم و یه جورایی مث اینکه دلم بخواد میشم دوس دارم
    😞😞این حسا منو آزار میده

یا مثلا علاقه شدید دارم به اسپنک شدن این حسا از همون ۶ سالگی در وجودمه نمیدونم چرا

توروخدا راهنماییم کنید خیلی حالم بده😔جوری ام که مثلا تا از یه کسی خوشم بیاد و اون فرد جوون هم باشه و جدی هم باشه جذبش میشم

یه معلم فیزیک داشتم این ۳۸ سالش بود بعد من امتحانمو یه بار کم شدم آبروشون بالا انداخت گفت حیف دم دستم نبودی موقع تصیح برگه وگرنه کتک رو خورده بودی

این نوع لحن بیانش منو جذب می‌کرد
    بعد من جلو همچین آدمایی اصن کم میارم چون لذت میبرم هیچی نمیگم اونا هم فک میکنن من کم رو اینام درحالی که واسه لذت خودم چیزی نمیگم😑😭
    یا مثلا از عمد سر کلاس همین فیزیک شیطنت میکردم تا دعوام کنه و من حس خوب بگیرم😭😭😭
    چیکا کنم توروخدا بگین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : توروخدا بیان کمکم کنید من مریضم آیا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار۸۴ نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه دختر ۱۹ سالم از ۶ سالگی به یه چیزای عجیب علاقه داشتم مثلا به پوشک و خیس کردن به تنبیه و...

این حس ها تا همین الان همیشه همراهم بوده تو تصوراتم مثلا میبینم که پسری که پارتنرمه یا به اصطلاح همون ددی منو به خاطر کارای اشتباهم تنبیه کنه واسه کار خوبم تشویق کنه بغلم کنه نازم کنه تو بغلش گریه کنم آرومم کنه
    هر کس هرکس نه ها تا هر کی از را رسید دعوام کنه نه

من با این جور چیزا ارضا میشم و با این تصورات خودارضایی میکنم به خدا بارها سعی کردم خودمو جمع و جور کنم نشده

اینم بگم در ظاهر این حالات رو ندارما این احساسم درونیه یعنی پنهونش میکنم
    جوریه که مثلا اگه یه پسر جوون بهم بگه تنبیهت میکنم یهو قفل میکنه بدنم و یه جورایی مث اینکه دلم بخواد میشم دوس دارم
    این حسا منو آزار میده

یا مثلا علاقه شدید دارم به اسپنک شدن این حسا از همون ۶ سالگی در وجودمه نمیدونم چرا

توروخدا راهنماییم کنید خیلی حالم بدهجوری ام که مثلا تا از یه کسی خوشم بیاد و اون فرد جوون هم باشه و جدی هم باشه جذبش میشم

یه معلم فیزیک داشتم این ۳۸ سالش بود بعد من امتحانمو یه بار کم شدم آبروشون بالا انداخت گفت حیف دم دستم نبودی موقع تصیح برگه وگرنه کتک رو خورده بودی

این نوع لحن بیانش منو جذب می‌کرد
    بعد من جلو همچین آدمایی اصن کم میارم چون لذت میبرم هیچی نمیگم اونا هم فک میکنن من کم رو اینام درحالی که واسه لذت خودم چیزی نمیگم
    یا مثلا از عمد سر کلاس همین فیزیک شیطنت میکردم تا دعوام کنه و من حس خوب بگیرم
    چیکا کنم توروخدا بگین
    یجوری گفتی کمکم کنید فکر کردم چی شده به نظر من هیچ ایرادی نداره اینم حسه دیگه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : توروخدا بیان کمکم کنید من مریضم آیا؟

به نام خدا

سلام
    احتمالا این ها جزئی از اختلالات روانشناختی محسوب میشه
    بهترین کار مراجعه به روانشناس و مشاور هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)